Біль у спині, остеохондроз, корекція постави, радикуліт, лікування хребта

Синдром нових кросівок

 На початку цього літа (йдеться про карантинне літо 2020 р.) стався наплив пацієнтів, частіше молодих дівчат із вкрай схожими скаргами на односторонній біль у попереку і задній стороні стегна. Вона з’явилася після кількох днів пробіжок парковою зоною. Це був той самий період, коли карантинні заходи не те щоб послабилися, просто істерика з приводу самоізоляції дещо пішла на спад.

У всіх випадках, про які ми говоримо, спостерігалася одна цікава особливість, а саме болючість в області кріплення великогомілкового м’яза та його спазмованість, яка була критичною для отримання позитивного клінічного результату.

Отже, загальна картина того, що відбувається, нам бачиться приблизно таким чином: засидівшись вдома, дівчата (говоритимемо про них, тому що молодих людей було лише двоє) вирішили терміново зайнятися спортом на природі. Для цього придбали нові кросівки, до яких ставилися з трепетом та обережністю. При бігу парковою зоною, де ризик зачепити випадково носком взуття нерівність доріжки, камінь або гілку великий. Жінки бігли з опорою на п’яту, високо задираючи носок, для збереження нового придбання у первозданному вигляді. У зв’язку з тим, що м’язи, які згинають стопу, кріпляться якраз трохи нижче коліна і злегка збоку, вони після перевантаження і стали джерелом м’язово-фасціальної дисфункції, яка згодом залучила пов’язані фасціальні структури і потім виявилася характерним болем. Вона, у свою чергу, змусила звернутися за допомогою.

              Тому, дорогі дами, купуючи нове спортивне взуття, намагайтеся використовувати його без зайвої обережності, яка може привести до нас на прийом