Біль у спині, остеохондроз, корекція постави, радикуліт, лікування хребта

Лікування

Ми займаємося лікуванням усіх захворювань, пов’язаних з порушенням біомеханічних властивостей опорно-рухового апарату. Детальна інформація знаходиться у розділі Статті.

Болі та деформація суглобів.

Болі в суглобах, якщо вони не були спричинені прямим ушкодженням, інфекцією або новоутворенням, в основному спричинені порушенням нормальної біомеханіки суглоба, перевантаженням капсульного та зв’язкового апарату. Основною метою лікування болю в суглобах є з’ясування ланцюжка причин, що призвели до такого перевантаження. Пошук причин може включати такі стандартні підходи як МРТ, УЗД суглобів і м’язів до нетривіальних методів функціонального тестування. У будь-якому випадку ми знаємо, що робити з болем у суглобах.

ЩЕ ФОТОГРАФІЇ

Аналогично обстоят дела с вальгусной деформацией стопы. При стимуляции связочного аппарата стопы, активации мышц свода стопы и некоторого изменения привычной походки происходит изменение биомеханики стопы и наблюдается выраженная коррекция деформированного сегмента.

ЩЕ ФОТОГРАФІЇ

Біль у спині

Болі в спині займають більше половини нашої професійної діяльності. Починаючи від повсякденного скутості і закінчуючи прострілами або оніміннями, від яких пацієнт не може встати з ліжка. Про лікування таких станів можна писати вічно, якщо говорити коротко, це наш профіль, у нас відмінні результати.

Грижа міжхребцевого диска

До питань про болі у спині можна віднести проблему гриж міжхребцевого диска. Ми не проти хірургічного лікування, ми просто робимо його непотрібним. При правильному підході грижа міжхребцевого диска редукується шляхом прямої резорбції або відбувається вправлення грижового випинання під дією зв’язок навколишніх міжхребцевий диск.

ЩЕ ФОТОГРАФІЇ

Сколіоз, порушення постави

ЩЕ ФОТОГРАФІЇ

Реабілітація після пологів

Вагітність та пологи протікають із критичними змінами гормонального статусу, і як наслідок із зміною структури всіх елементів опорно-рухового апарату. Величезне навантаження на сполучнотканинні елементи часто викликає їх пошкодження, локальні запалення та порушення функції. Ми повертаємо нормальну роботу опорно-рухового апарату після вагітності та пологів. Повертаємо повноцінність функцій передньої черевної стінки, зменшуємо діастаз білої лінії живота.

ЩЕ ФОТОГРАФІЇ

Невротичні розлади (вегетоневрози)

Досить рідкісними, при цьому дуже цікавими випадками в нашій практиці є вегетоневрози із соматоформними розладами. Їхня різноманітність на тлі нелогічності перебігу вражає уяву. Однак при цьому ми маємо багатий досвід, який ми використовуємо для лікування деяких видів м’язових болів, слабкості і навіть психогенних парезів деяких м’язових груп. Особливо цікаві результати досягаються при невротичних гіпертензивних станах, безсонні, зниженні лібідо, підвищеній масі тіла тощо. Основним підходом до лікування таких пацієнтів є психотерапія, рефлексотерапія та мануальна терапія. У своїй практиці лікування вегетоневрозів ми уникаємо використання седативних препаратів, антидепресантів, сильних знеболюючих препаратів.

Головний біль

Головний біль сам собою не буває окремим захворюванням і не проявляється ізольовано на тлі абсолютного благополуччя. Близько 80% випадків головного болю спричинені м’язово-тонічними реакціями або порушеннями біомеханіки хребта. Рідше головний біль виникає при порушеннях біомеханіки таза і нижніх кінцівок. Для отримання результату головне виявити причину таких порушень і після цього лікування відбувається швидко та ефективно. Ми використовуємо мануальну терапію, акупунктуру, фармацевтичні препарати, але все це тільки після того, як стане абсолютно ясним причина основного захворювання.

ЕЩЕ ФОТО КЛИНИЧЕСКИХ СЛУЧАЕВ