Біль у спині, остеохондроз, корекція постави, радикуліт, лікування хребта

Про нас

 

Вислая Изида Корнеевна 2000-е

Наш загальний сімейний досвід з початку минулого століття перевищує 130 років. Вісла Ізіда Корніївна почала практику з часу евакуації у 1941, допомагаючи своїй матері Романовій Аграфені Пилипівні, яка була травницею та костоправом. Після евакуації сім’я повернулася до Донецька з величезним досвідом лікування різних пацієнтів. До останніх днів життя займалася збиранням та складанням сумішей із трав, вправляла вивихи, лікувала дітей з дисплазією тазостегнового суглоба, вродженою м’язовою кривошиєю.

Віслий Анатолій Леонідович, у 1979 р. закінчив медичний факультет Донецького медичного університету та потім інтернатуру за спеціальністю “Неврологія”. Після закінчення інтернатури працював лікарем-ординатором неврологічного відділення, основною специфікою якого були гострі захворювання хребта. 1993 року захистив кандидатську дисертацію з питань діагностики та лікування радикуліту під керівництвом професора Пішеля Я.В. З 1999 року стає завідувачем неврологічного відділення центральної міської лікарні. Приватну клініку вертебрологічного профілю організував у 2002 році. За час роботи розробив та впровадив понад 30 методик діагностики та лікування пацієнтів з різними захворюваннями нервової системи та опорно-рухового апарату.

 

Вислый Анатолий Анатольевич, в 1998 году начал практику с должности массажиста в неврологическом отделении. В следующем году поступил в Донецкий медицинский университет, который закончил с отличным результатом. Во время учебы работал в лаборатории исследования мозга под руководством акад. АМН Украины проф. Казакова В.Н., научный руководитель проф. Натрус Л.В. и затем после выпуска защитил кандидатскую диссертацию по мозговым механизмам регуляции функций организма. Совмещая врачебную практику в семейной клинике, продолжал работу в лаборатории исследования мозга. С 2005 года к вопросам нейрофизиологии добавляются смежные вопросы детской ортопедии на базе Донецкого НИИ травматологии и ортопедии под руководством профессора Климовицкого В.Г. На сегодня разработаны и внедрены ряд методик исследования и лечения пациентов, устройства и приспособления для травматологии и ортопедии.