Біль у спині, остеохондроз, корекція постави, радикуліт, лікування хребта

Біг зниження маси тіла (без бігового досвіду)

Біг для зниження маси тіла (без бігового досвіду).
Якщо коротко, будь ласка, не створюйте собі проблем, спочатку приведення маси тіла до норми, потім біг і ніяк не навпаки.

Якщо докладніше, будь ласка. Чудово на фотографіях виглядають підтягнуті хлопчики та стрункі дівчата. В даному випадку не так багато варіантів, або ідеальна спадковість і біса удача (можна є все і виглядати ідеально) або пекельна робота з формування тіла зі строгим розкладом тренувань, харчуванням, контролем за енергетичними витратами. І так багато років. Тому не думайте, що з товстушки або товстуна (вибачте великодушно за термінологію) Ви перетворитеся на подобу! образу! з Інтернету.

Для серйозної зміни маси тіла та зовнішнього вигляду без ретуші потрібно змінити не просто рівень фізичної активності, потрібно змінити все! Все життя має бути іншим по-справжньому! Все, більше немає тієї людини, вона зовсім скінчилась, не до першого болю, не до першого почуття голоду вечорами, це назавжди. Якщо так, має сенс продовжувати, якщо ні, навіть не морочіться. Ви принесете собі більше шкоди, ніж користі. Серед наших пацієнтів є саме такі молоді хлопці та дівчата, які почали бігати, не розуміючи, який серйозний інструмент вони взяли до рук.

Чому бігати? Справа в тому, що це дійсно якщо не найдоступніший, то один із найдоступніших видів фізичного навантаження. Крім того, біг справді може дати хороші результати, тільки потрібно знати, на що звернути увагу та яких помилок уникати.

Для втрати маси тіла організм повинен змінити інтенсивність метаболізму. Це відбувається за рахунок зміни гормонального фону (будь ласка не біжіть в аптеку), він сам змінюється, коли стан організму не відповідатиме способу життя.

Насамперед нормалізація харчування.

Обережно! Будь ласка, не починайте займатися інтенсивними навантаженнями, не увійшовши в нормальний режим живлення. Ваше тіло не зрозуміє, що сталося і може відреагувати не на Вашу користь.

Якщо на тлі зміни дієти, що є серйозним стресом, Ви вирішите ще й змінити фізичну активність, то Ваш організм опиниться у вкрай невигідному становищі. Замість планомірних перебудов вийде реакція на стрес, пов’язана з поступовим виснаженням.